Kapela

Kapela se nám během let trochu obměnila. V současné době tedy hrají:

Honza Beran – Hraje na baskytaru, své hudební vzdělání zúročil v kapelách Poletíme, Awaken. V minulosti také Heaven’s shore. Spolupracoval s Ginou, s níž absolvoval turné v Americe. Ameriku navštívil také s pastorem Markem Brunerem, projeli jí notný kus. Momentálně je jeho velkým snem udělat turné po Indii. Hraje také příležitostně v Polsku, Německu, na Slovensku. Naposledy jeho služeb využila i folkrocková brněnská kapela Terebint. Zkrátka jeho baskytara nezahálí.
Tomáš Staněk – Služebně nejmladší, ale věkově nejstarší člen kapely (což byste nepoznali), který hrával ještě bigbítové tancovačky, když neexistovaly kluby. Má rád jazz, celý život hledá, jak dělat hudbu pro Boha, aby měla vnitřek a zároveň byla formálně dobrá. Hrával se zlínskou kapelou Rumpál, později s John de Jong band a AMM band. Věnuje se překladům, jedna z nejzajímavějších zkušeností bylo tlumočení Marka Gungora v rámci hudebního festivalu Colours of Ostrava, kterého se zhostil s velkou vervou a úspěšně.
Jarda Flek – Hraje na elektrickou kytaru, prošel mnoha hudebními seskupeními, s Janou Krejčí natočil album jejích autorských písní. Odmala ho muzika fascinovala a provázela ho se vší svou silou v dobrých i zlých časech. Pašije symbolizují extrémně „zlý čas“ s dobrým koncem a umělci se odedávna pokoušejí vystihnout jeho intenzitu, věří, že se to dobře podaří i nám… Jako každý hudebník, i on pořád něco dokupuje a vyměňuje, aby zvuk byl co nejlepší. Na Vánoce si udělal radost novou elektrickou kytarou v naprosto úžasné, tyrkysové barvě.
Libor Orel – Do roku 2005 se živil jako středoškolský učitel angličtiny, pak odešel na “volnou nohu”. V současné době učí na ZUŠ v Novém Městě na Moravě, hraje v kapelách: AMM band, Karel na nákupech (www.karelnanakupech.cz) a příležitostně s dalšími seskupeními. V minulosti také Awaken. Založil soubor bicích nástrojů Asaf, se kterým hraje převážně jeho autorskou tvorbu. Nahráli dvd s názvem “Asaf live” a vystupovali na mnoha různých hudebních akcích. Jeho muzikantským i životním krédem je: “Nezáleží na tom, kolik slov umíš, ale na příběhu, který vyprávíš.”
Libor Orel jr. – Jednadvacetiletý bubeník a perkusista, který vystudoval pražskou Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor bicí. Nemůžete ho přehlédnout, je náležitě pyšný na své afro. Tep má rozhodně v krvi, od malička se účastnil různých hudebních akcí spolu s tátou. Jeho současné kapely jsou Groove Army, Karel na nákupech, Blues Mine Trio a Jonas and the whale, ve které hraje s Jonášem Ledeckým. Muzika je jeho životním naplněním a chce s ní sloužit Bohu na co nejvyšší úrovni.
Ondřej Pohl – začal s klasickou kytarou v 7 letech, v 15 už ho to nebavilo, tak s tím seknul…, aby zase asi v 18ti zjistil, že mu chybí, pořídil si elektrickou kytaru a věnoval se bluesové hudbě (vlastní tvorbě) v kapele Blues.ex, kromě toho prošel Žďárským swingovým orchestrem, hraje na basu v kapele Karel na nákupech a dále v různých více či méně stálých hudebních uskupeních.