Komorní orchestr

 

David Kostrhon – je profesionálním hudebníkem, již mnoho let hraje v Moravské filharmonii na violoncello. Věnuje se i komorní hudbě, působí ve Stupkově kvartetu, které interpretuje klasickou i současnou hudbu a letos slaví již 38 let působení. Je to profesionál každým coulem, ale také člověk s výrazným smyslem pro humor :)
Karel Mužátkohraje na trubku, dokončil studia na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Působí například v Orchestru Ježkovy stopy ( http://www.jezkovystopy.cz ) nebo v nově vzniklé kapele Gin in Jam ( https://www.facebook.com/gininjam/?fref=ts ) a s dalšími seskupeními napříč žánry. Věnuje se také pedagogické činnosti.
Tjitske Jurková – vystudovala hru na lesní roh na královské konzervatoři v Haagu a následně na JAMU v Brně. Po studiu nastoupila do Moravské filharmonie, kde hraje doposud. Během rodičovské dovolené působila i ve Filharmonii Bohuslava Martinů ve Zlíně. Kromě hudby má ráda nečekaná setkání, kdy může mluvit s lidmi o Bohu.
Matěj Beranna základní škole začal hrát na zobcovou flétnu, později přechodně na klarinet a teď se již 4 rokem věnuje tenor saxofonu. Zúčastnil se hudebního festivalu konaného v Maďarsku. Rockové Pašije jsou však doposud největší projekt, na kterém má tu čest se podílet. Aktivně hrává jako hudební doprovod spol. akcí. Momentálně studuje grafický design.
Mark Brunermá za sebou skvělou profesionální kariéry jazzového trumpetisty, hrál dokonce pro prezidenta Cartra. Sám skládá, hrál v mnoha bandech. Před lety se rozhodl přestěhovat do České republiky, aby založil nový sbor. Několik let strávil také na Slovensku, takže mluví skvělou czechoslovakoenglish :)  Ani tady jeho hudební nadání nezahálí. Snaží se vybudovat novou generaci mladých hudebníků, zejména žesťařů.
Johana Jendelováodmalička milovala housle. Začala na ně hrát, když jí bylo 7 let. V době studií na ZUŠ ve Starém Plzenci vystupovala s barokním komorním kvintetem v Čechách 
a Německu. Po absolvování řady soutěží pokračovala ve studiu hudby na Konzervatoři Plzeň ve třídě prof. Romana Fedchuka (http://www.summerfestival.eu/roman-fedchuk/), kde úspěšně absolvovala v červnu 2017. Od mládí slouží Ježíši hrou na housle ve chválící skupině místního sboru, příležitostně i v jiné křesťanské skupině, tento rok například ve skupině Awaken v Kolíně, kde momentálně studuje Vyšší odbornou školu misijní a teologickou. 
Z vážné hudby má ráda díla Sergeje Prokofjeva, Petra Iljiče Čajkovského a Felixe Mendelssohna-Bartoldyho. Svou hudbou touží oslavit Boha.
Kateřina Kučkováflétna je její láskou už od školky. Po desetiletém hraní na zobcovku povýšila na příčku, na kterou měla “zálusk“ už od první třídy. Ovšem v té době ještě netušila, že si ji zvolí i jako svou profesní cestu. Nyní ji třetím rokem studuje na olomoucké konzervatoři Evangelické akademie.